Статті І.Зварича

Форма входу

Апеляція. Частина 9.

Цей вирок підлягає до скасування, а справа до закриття провадження в зв’язку з відсутністю подій злочинів на підставі зазначених та проаналізованих в апеляції доводів.

 

3. Одночасно, вважаю за можливе просити колегію суддів апеляційного суду винести окрему ухвалу відносно суддів Оболонського райсуду м. Києва Дев’ятка  В.В., Майбоженко А.М., Ліщука Т.О., які під час слухання справи в судових засіданнях та при винесенні процесуальних документів, ухвал, вироку, окремої ухвали допустили грубі порушення вимог кримінально-процесуального законодавства, чим порушили мої, охоронювані Конституцією України, Законами України, права.

Суть порушень наведена мною в апеляції.

Окремо прошу звернути увагу колегії на винесення вказаними суддями взаємовиключних рішень.

Так, згідно обвинувального вироку судді засуджують мене за вчинення нібито мною протиправних діянь.

Згідно Окремої ухвали суду в цій же справі, судді вважають, що слідчі, які розслідували дану справу, та Генеральний прокурор України Медведько О.І., його заступники Кузьмін Р.Р., Щоткін В.І., Голова Служби безпеки України Наливайченко В.О., начальник УСБУ у Львівській області Матіос А.В., які здійснювали нагляд за розслідуванням справи, виносили у справі основні процесуальні документи, здійснювали керівництво ОТЗ, - вчиняли дії на незаконне формування передчасної позиції суду про мою винуватість у вчиненні злочину ще до того, коли моя вина була доведена відповідно до закону.

Вони спонукали громадськість повірити у це, тоді як моя вина не була попередньо доведена відповідно до закону.

І тут же, в цьому ж рішенні, ці ж судді Дев’ятко  В.В., Майбоженко А.М. та Ліщук Т.О. вказують, що всі ці обставини підлягають перевірці, що в суді неможливо це перевірити, що це ніби то не має значення для предмету доказування, що перевірка повинна проводитись органами ГПУ та СБУ.

Ці ж судді вказують, що у разі встановлення фактів порушень моїх прав вищеозначеними особами необхідно вжити заходи з метою запобігання в подальшому порушень моїх прав як обвинуваченого (підозрюваного) на справедливий судовий розгляд кримінальної справи, порушеної відносно мене.

Тобто, судді фактично вважають, що дана справа підлягає поверненню на додаткове розслідування (в ухвалі це називається проведення перевірки).

Проте, в разі проведення такої перевірки і встановленні конкретних порушень слідчими та прокурорами моїх прав, як обвинуваченого в даній справі, їх неможливо буде захистити у справедливому судовому розгляді даної кримінальної справи, по тій простій причині, що цей же суд вже виніс обвинувальний вирок.

Вказані судді свідомо прийняли взаємовиключні процесуальні документи.

Окрему ухвалу прошу скерувати у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

 

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 3, 59, 62, 63 Конституції України, ст. 2 КК України, ст.ст. 6, 15, 22, 54, 58, 60, 94, 97, 132, 177, 187, 227, 234, 236, 257, 306, 347, 348, 366, 367, 369, 370, 376, 380 КПК України, ст.ст. 5, 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод,

                                                               ПРОШУ:

1. Вирок Оболонського районного суду м. Києва від 19 вересня 2011 року, яким мене засуджено за ст. 368 ч. 3, ст.ст. 368 ч. 2, ч. 2 ст. 376, ч. 2 ст. 383, ст. 70 КК України на 10 років позбавлення волі з позбавленням права займати посаду судді та посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в державних установах, строком на 3 роки з конфіскацією всього майна, що перебуває у моїй власності – скасувати, а справу закрити за відсутністю події злочину.

2.Звільнити мене з під варти в залі суду – негайно.

3. Зняти незаконно накладені арешти на моє майно, на власність мого сина Зварича Віктора Ігоровича, на власність Лейка Євгена Вікторовича.

4. Винести окрему ухвалу у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України відносно суддів Оболонського районного суду м. Києва Дев’ятка В.В., Майбоженко А.М. та Ліщука Т.О.

 

 

 

 

  09 жовтня 2011 року                                                                               І. Зварич