Статті І.Зварича

Форма входу

Докази фальсифікації справи

ФАЛЬСИФІКАЦІЯ ДОЗВОЛІВ

НА ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТОСОВНО І.ЗВАРИЧА

 

На цьому сайті Ви маєте можливість ознайомитись із документами, які доводять той факт, що фальсифікування справи судді Ігоря Зварича мало місце. І фальсифікуванням займались не останні посадові особи нашої держави:

 

·    Довідки Апеляційного суду Чернівецької областів яких, на нашу думку, підроблялись дані про надання санкцій на проведення ОРД у кабінеті тоді ще голови Львівського апеляційного адміністративного суду (це випливає з того, що згідно таких листів-довідок санкції  надавались для проведення заходів ОРД у неіснуючих кабінетах за адресами, де Львівський апеляційний адміністративний суд ніколи не знаходився). 

 

·    Довідки про номер та місцезнаходження кабінету голови ЛААСущо свідчать про неправдивість довідок Апеляційного суду Чернівецької області.

 

·    Переїзд ЛААС в нове приміщення 

 

На особливу увагу заслуговує Заява голові Апеляційного суду Чернівецької області Черновському О.К. та Заява до Вищої ради юстиції про порушення присяги судді Черновським Олексієм Костянтиновичем.

 

Із Заяви голові Апеляційного суду Чернівецької області Черновському Олексію Констянтиновичу

19 вересня 2011 р. Оболонським райсудом м. Києва винесено завідомо незаконний обвинувальний вирок, яким мене засуджено до 10 років позбавлення волі.

Цей вирок я оскаржую у передбаченому законом порядку.

В основу вироку закладено матеріали ОТЗ, які незаконно здійснювали відносно мене у 2008 р. працівники УСБУ у Львівській області.

Вони незаконно проводили відео знімання в моїх службових кабінетах №12 та №13 по вул. Стецька, 13 у м. Львові з 09.08.08 р. по 03.12.08 р.

Я три роки перебуваю у різних тюрмах України під вартою. З тюрми я веду боротьбу за своє виживання, виправдання, покарання осіб, винних у фальсифікуваннях в даній кримінальній справі.

Звідси я веду боротьбу за життя моєї сім’ї та родини.

Я борюся за себе, свою сім’ю, родину чесно і справедливо, в рамках законів України.

Я можу спокійно, з почуттям гідності сказати, що правда на моїй стороні.

За час, проведений в тюрмі, я бачив багато підлості, холуйства, безчестя, звірства у своїй справі зі сторони високопосадовців органів влади, суду, правоохоронних органів відносно мене, моєї сім’ї, родини. Доказом чого є злочинні історії у ЗМІ.

Вважаю, що Ви свідомі того, що саме завідомо неправдива інформація, вказана у листі від 15.03.2011 р. за №05-2225/2011 вх. поки що створила можливість приховати злочинні дії працівників СБУ відносно мене та членів моєї сім’ї, винести завідомо незаконний обвинувальний вирок.

Але неправда, підлість, що знайшли своє відображення у цьому листі, однозначно буде викрита та спростована!

Я не знаю, як довго мені прийдеться доводити факт свідомої брехні, вказаної в листі від 15.03.2011 р. Можливо так довго, що я не зможу вже побачити живими своїх батьків, допомагати важкохворій дружині, дітям.

 

Із  Заяви голові Апеляційного суду Чернівецької області Черновському Олексію Констянтиновичу 

Як вбачається з Ваших багаточисельних листів слідчим ГПУ та Оболонського райсуду м. Києва, саме Апеляційним судом Чернівецької області було надано дозвіл на проведення ОТЗ відносно громадянина Зварича І. С. Постановою №45 ЦТ від 27.03.2008 р. та Постановою №229 ЦТ від 16.09.2008 р.

Проте, як Вам відомо основним є те, на які саме види оперативно-технічних заходів надавався дозвіл, місце і час проведення заходів, а також, яка посадова особа апеляційного суду виносила Постанову.

Саме тому, Ви 18.11.2010 р. у листі за №12-447/10 вих. повідомили Оболонський райсуд м. Києва, що Апеляційним судом Чернівецької області надавався дозвіл на проведення ОТЗ відносно Зварича І. С. відповідно до ст. 187 КПК України (ст. 187 КПК України – накладення арешту на кореспонденцію і зняття інформації з каналів зв’язку).

Нагадую, що попередньо Ви направляли листи до суду про те, що інформація про види ОТЗ відносно Зварича І. С. містила гриф ЦТ – цілком таємно, а тому надати її неможливо (лист №12 – 469/10 вих., №15-182/3, №06-18/2011 вих.).

Після цього в листі №05-1241/11 від 14.02.2011 р. Ви повідомили суд, що документи, в яких містились відомості про ОТЗ щодо Зварича І. С. знищені в передбаченому порядку.

Однак, 15.03.2011 р. у листі за №05-2225/2011,  направленому в Оболонський райсуд м. Києва та зареєстрованому в суді 22.03.2011 р.  №16152,  Вами надається детальна інформація про вид, час, місце ОТЗ відносно Зварича І. С., як громадянина України, на проведення яких нібито надавався дозвіл апеляційним судом Чернівецької області.

Викладена в цьому листі інформація є завідомо неправдивою.

Зокрема, 27 березня 2008 р. не могло бути вказано в Постанові №45 ЦТ про дачу дозволу судом на негласне проникнення в каб. 32 по вул. Стецька, 13 м. Львова або в каб. 312 по вул. Чоловського, 2 у м. Львові з тієї простої причини, що у вказаний час я не працював ні в каб. 32 по вул. Стецька, 13, ні в каб. 312 по вул. Чоловського, 2 у м. Львові.

Львівського апеляційного адмінсуду по вул. Стецька, 13 у м. Львові у вказаний час не було взагалі.

 

З Апеляції на вирок Оболонського районного суду

Окремо прошу звернути увагу колегії на винесення вказаними суддями взаємовиключних рішень.

Так, згідно обвинувального вироку судді засуджують мене за вчинення нібито мною протиправних діянь.

Згідно Окремої ухвали суду в цій же справі, судді вважають, що слідчі, які розслідували дану справу, та Генеральний прокурор України Медведько О.І., його заступники Кузьмін Р.Р., Щоткін В.І., Голова Служби безпеки України Наливайченко В.О., начальник УСБУ у Львівській області Матіос А.В., які здійснювали нагляд за розслідуванням справи, виносили у справі основні процесуальні документи, здійснювали керівництво ОТЗ, - вчиняли дії на незаконне формування передчасної позиції суду про мою винуватість у вчиненні злочину ще до того, коли моя вина була доведена відповідно до закону.

Вони спонукали громадськість повірити у це, тоді як моя вина не була попередньо доведена відповідно до закону.

І тут же, в цьому ж рішенні, ці ж судді Дев’ятко  В.В., Майбоженко А.М. та Ліщук Т.О. вказують, що всі ці обставини підлягають перевірці, що в суді неможливо це перевірити, що це ніби то не має значення для предмету доказування, що перевірка повинна проводитись органами ГПУ та СБУ.

Ці ж судді вказують, що у разі встановлення фактів порушень моїх прав вищеозначеними особами необхідно вжити заходи з метою запобігання в подальшому порушень моїх прав як обвинуваченого (підозрюваного) на справедливий судовий розгляд кримінальної справи, порушеної відносно мене.

Тобто, судді фактично вважають, що дана справа підлягає поверненню на додаткове розслідування (в ухвалі це називається проведення перевірки).

 

 

ЗНИЩЕННЯ СЛІДЧИМИ МАТЕРІАЛІВ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ

 

Виконуючи вказівку керівництва держави посадити І.Зварича, слідство у справі Зварича вдалося до знищення особливо важливих матеріалів кримінальної справи, що могли завадити їм виконати вказівку.

Адвокат Юхименко Руслана вирішила оприлюднити ці факти, оскільки Генеральна прокуратура України приховувала злочини своїх співробітників.

    

   Через два місяці після брифінгу з журналістами адвоката Юхименко Р.І. відсторонили від захисту Ігоря Зварича. А Ігоря Степановича звинуватили у тому, що протягом ознайомлення з матеріалами справи (при якому були присутні не менше двох співробітників прокуратури та один співробітник СІЗО, а весь процес ознайомлення знімався на відеокамери) він, начебто, "з'їв близько 1600 особливо важливих документів"!!! Цинізм керівництва ГПУ та СБУ не має меж...