Головна » 2014 » Червень » 14

13 червня 2014 року у конференц-залі готелю «Дністер» (м.Львів) відбувся Західноукраїнський юридичний форум.

На форумі із доповіддю на тему «Боротьба з суддівським «колядуванням»: чи виправдовує мета засоби?» виступив Дмитро Гудима, адвокат, доцент юридичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка.

Виступ був присвячений очевидним фактам фальсифікації кримінальної справи, порушеної відносно Ігоря Зварича.

Доповідь викликала неабиякий інтерес у присутніх (більше 150 юристів, адвокатів з України), адже практично нікому з них не була відома справжня історія засудження Зварича І.С.

Пропонуємо Вам презентацію вказаного виступу Дмитра Гудими.

... Читати далі »
Переглядів: 722 | Додав: BANDZJO | Дата: 14.06.2014


Звернення до представників ЗМІ

Моя боротьба в Україні з брехнею, фальшем і лівосуддям у сфабрикованій відносно мене владою кримінальній справі – продовжується.

Із сторінок вже виданої минулого року книги «Суддя-комуніст» та нової моєї книги, що вийде у світ до кінця літа, ця боротьба знову переноситься в зали суду.

Провідні юристи України у своїх наукових працях, статтях, на форумах правників України, аналізуючи дану справу, стверджують про наявність у ній ново виявлених обставин, які не були відомі судам.

Одна з таких нововиявлених обставин, про яку вказує у своєму науковому висновку завідуючий кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету ім. Шевченка П.П. Андрушко, наразі є ... Читати далі »

Переглядів: 700 | Додав: BANDZJO | Дата: 14.06.2014