Статті І.Зварича

Форма входу

Головна » Архів матеріалів

Цим повідомленням хотів би внести ясність у проблематику мого спілкування із засобами масової інформації.

Протягом місяця після виходу з колонії провів поверхневий аналіз змісту публічних виступів окремих українських олігархів, їхніх державних чиновників, політиків та багаточисленних публікацій ЗМІ, що стосувались сфабрикованої відносно мене справи в період з грудня 2008 року по сьогоднішній день. А саме, відповідність цих виступів та публікацій вимогам Конституції і законів України.

Не бачу перешкод до конструктивного спілкування з тими ЗМІ, які впродовж зазначеного періоду, розповсюджуючи інформацію про мене, не порушували вимог ст. 8, 62 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про друковані ЗМІ», «Про телебачення і радіомовлення».

... Читати далі »

Переглядів: 618 | Додав: BANDZJO | Дата: 02.03.2016

До Вашої уваги викладаємо Звернення Ігоря Зварича від 21.01.2016 р.

 

Христос рождається! Славімо Його!

Насамперед щиро дякую всім небайдужим до моєї долі.

В перші дні після мого звільнення я отримав масу запитань від представників різних ЗМІ; зокрема, стосовно мого суддівського і тюремного досвіду, моїх планів на майбутнє, а також книг, написаних у в’язниці про сучасне українське “лівосуддя”.

Такий підвищений інтерес суспільства цілком зрозумілий на тлі патової ситуації в судах України та невдалих спроб їх реформування.

Однак наразі мені потрібно адаптуватись після тривалого ув’язнення, зібратись з думками. А вже тоді намагатимусь дати відповіді на Ваші питання. Про готовність до спілкування обов’язко ... Читати далі »

Переглядів: 1048 | Додав: BANDZJO | Дата: 21.01.2016

11 січня 2016 року на підставі Ухвали Оболонського районного суду міста Києва від 30 грудня 2015 року Зварич Ігор Степанович вийшов на волю!

Вітаємо Ігоря Зварича та його сім'ю з радісною подією у їхньому житті!

Переглядів: 623 | Додав: BANDZJO | Дата: 20.01.2016

01 липня 2015 року Постановою начальника Менської ВК-91 Ігорю Зваричу надано дозвіл на проживання разом з членами його сім'ї в смт. Макошине, де розташована колонія.

Боротьба І.Зварича за реалізацію права, передбаченого статтею 99 КВК України, тривала починаючи з листопада 2014 року. Саме тоді було подано заяву з проханням надати дозвіл на поселення.

Лише після порушених кримінальних справ, перевірок Менської ВК-91 Генеральною прокуратурою України та представниками Уповноваженого ВР України з прав людини керівництво колонії виконало свій обов'язок.

Висновок: Закон у справі І. Зварича діє лишень коли над головою державного чиновника підвісити  "дамоклів меч", роль якого в даному випадку виконала кримінальна справа, порушена щодо керівництва Менської ВК-91, та перевірки високих київських установ. 

Переглядів: 670 | Додав: BANDZJO | Дата: 03.10.2015

Вчора (20 квітня 2015 року) Менський районний суд зобов'язав прокуратуру порушити кримінальну справу (внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань) проти керівництва Менської виправної колонії № 91 (начальника колонії, його заступників і т.д.) у зв'язку з їх небажанням розглядати заяву І.Зварича про надання дозволу на проживання в населеному пункту, де знаходиться виправна колонія.

Таку заяву І.Зварич подав ще у жовтні 2014 року. Проте, адміністрація колонії так і не спромоглась за пів-року розглянути її і дати відповідь. Хоч по закону ("Про звернення громадян") була зобов'язана це зробити протягом одного місяця з моменту отримання заяви!

Право І.Зварича на проживання в населеному пункту, де знаходиться виправна колонія, передбачено статтею 99 Кримінально-виконавчого кодексу України. ... Читати далі »

Переглядів: 862 | Додав: BANDZJO | Дата: 21.04.2015

ЛЮСТРАЦІЯ

(її роль в процесі утвердження правової та демократичної України)

У своєму повсякденному лексиконі українці все частіше почали вживати слово «люстрація». Що це? Данина моді чи дійсно бажання глибинних перетворень, мета яких – достойний рівень життя у правовій та демократичній державі?

До слова, у книзі «Суддя-комуніст» ще два роки тому я аргументував необхідність проведення люстрації повністю оновленого (шляхом народних виборів) судового корпусу. Очищення полягає в тім, що суддями не можуть бути колишні комуністи, співробітники спецслужб (у часи панування авторитарних режимів), таємні агенти (сексоти спецслужб). Наголошую: фашизм з Гестапо, як і ... Читати далі »

Переглядів: 1194 | Додав: BANDZJO | Дата: 04.02.2015

Судова реформа: Верховний Суд України – еталон правосуддя чи кривосуддя?

Або сторожові пси гавкають, а караван іде!

ЧАСТИНА ІІ

КАРАВАН ІДЕ…

Продовжуємо блукати з ниткою Аріадни в лабіринтах головного Мінотавра українського кривосуддя, коридорами Кловського палацу. Проте, скільки б ниточці не витись, а кінець їй буде. Тобто, якщо Верховний Суд України (ВСУ) прийняв до провадження заяву у справі І.Зварича, подану згідно вимог статті 400-12 КПК України 1960 року, то зобов’язаний прийняти рішення по ній.

Питання: хто повинен був прийняти це рішення у кримінальній справі, якщо С ... Читати далі »

Переглядів: 1371 | Додав: BANDZJO | Дата: 23.01.2015

 

Судова реформа: Верховний Суд України – еталон правосуддя чи кривосуддя?

Або сторожові пси гавкають, а караван іде!

Згідно частини 2 статті 125 Конституції України найвищим судовим органом у системі судів загальної юрисдикції є Верховний Суд України (ВСУ). Отже, місце ВСУ в структурі судових органів чітко визначено Основним Законом України. Але це Україна. Одне говоримо і декларуємо, а робимо навпаки.

Завданнями цієї статті є:

– аналіз реальних дій сьогоднішніх суддів ВСУ, які при здійсненні судово-правової реформи (СПР) в Україні хором вимагають для себе (треба думати і ВСУ) додаткових функцій;

... Читати далі »

Переглядів: 1643 | Додав: BANDZJO | Дата: 15.01.2015

Верховний Суд України вкотре відмовився направити справу І.Зварича на новий касаційний розгляд. Справа в тім, що суди невірно кваліфікували дії, які начебто вчиняв І.Зварич, за ст.368 КК України, в той час як слід було застосувати ст.369-2 КК України.

Судді винесли таке рішення всупереч висновкам переважної більшості провідних вчених криміналістів України, членів Науково-консультативної ради при Верховному Суді України.

Вершителі українського правосуддя в прийнятті рішень і надалі керуються принципом доцільності, а не верховенства права. Як і за попередньої влади судді бояться вчинити по закону. Це очевидно. Адже в іншому випадку провладні засоби масового зомбування спустять на них всіх собак...

Переглядів: 751 | Додав: BANDZJO | Дата: 18.12.2014

« 1 2 3 4 5 »