Статті І.Зварича

Форма входу

Головна » 2014 » September » 3 » Нова влада вирішила і надалі тримати Зварича у тюрмі
17:56
Нова влада вирішила і надалі тримати Зварича у тюрмі

 

Цю подію прес-секретарі ГПУ звісно ж подали громадськості як "заслугу своєї принципової позиції":

"Апеляційний суд міста Києва 1 вересня розглянув апеляційну скаргу адвоката на ухвалу Оболонського районного суду столиці від 26 червня 2014 року про відмову у скасуванні за нововиявленими обставинами вироку цього ж суду щодо колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича, засудженого за одержання хабарів та інші злочини до 10 років позбавлення волі.

Як підставу для скасування вироку і ухвали районного суду адвокат в якості нововиявленої обставини зазначив нібито незнання райсудом на момент винесення вироку про нову статтю Кримінального кодексу України щодо відповідальності за зловживання впливом, за якою, на думку захисника, мали бути кваліфіковані дії Зварича з призначенням значно меншого покарання і застосуванням амністії.

Між тим, усі судові інстанції вищого рівня, включаючи Верховний Суд України, підтвердили правильність засудження екс-судді саме за одержання хабарів.

Погодившись із позицією представника Генеральної прокуратури щодо відсутності нововиявлених обставин, які відповідно до закону можуть бути підставою для скасування вироку, апеляційний суд залишив ухвалу райсуду без зміни, а апеляційну скаргу адвоката – без задоволення."

На жаль, як судова система України, так і Генеральна прокуратура продовжують "співпрацювати" за старими схемами лівосуддя, в яких право та закон виконують лише роль ширми...

Доводиться лише констатувати, що репресивна державна машина продовжує свою діяльність, не зважаючи на війну та революцію... Чомусь судді та прокурори думають, що зможуть сховатись від заслуженої відповідальності, тримаючи людей у тюрмах. Їхня наївність заслуговує подиву, але не поваги!

Переглядів: 655 | Додав: BANDZJO | Теги: нововиявлені обставини Зварич