Статті І.Зварича

Форма входу

Головна » 2014 » August » 18 » Суд приступив до розгляду скарги на бездіяльність Генеральної прокуратури в розслідуванні злочинів В. Пшонки, О. Медведька та Р. Кузьміна
09:29
Суд приступив до розгляду скарги на бездіяльність Генеральної прокуратури в розслідуванні злочинів В. Пшонки, О. Медведька та Р. Кузьміна

15 серпня 2014 року в Печерському районному суді міста Києва під головуванням судді Цокол Л.І. відбулось судове засідання у справі за скаргою І. Зварича на бездіяльність Генеральної прокуратури України.

Суть скарги полягала в тім, що ГПУ протягом тривалого періоду ігнорує заяви І.Зварича про вчинення злочинів відносно нього екс-генпрокурорами В. Пшонкою, О. Медведьком та їх заступником Р. Кузьміним щодо умисного сфабрикування доказів у справі І.Зварича.

Приховуючи злочини своїх попередників, теперішні прокурори ГПУ не хочуть вносити відомості про це в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Більше того, в заявах вказується про те, що колишні посадовці ГПУ фабрикували кримінальну справу відносно І. Зварича за попереднім зговором та в групі із діючими сьогодні суддями Оболонського райсуду міста Києва (В. Дев’ятком, А. Майбоженко, Т. Ліщуком), Апеляційного суду міста Києва (Т. Верховець, В. Бовтрук, О. Юрдигою), Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (Т. Шиловою, Л. Романець, Н. Марчук).

Про це І. Зварич зазначав і у своїй першій книзі «Суддя-комуніст» (2013 рік).

До слова, друга книга І. Зварича «Суддя-націоналіст», презентація якої відбудеться вже цієї осені на Форумі видавців у Львові (11-14 вересня), містить відомості про злочинні дії конкретних керівників судової системи України, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України.

Печерський районний суд міста Києва оголосив перерву у слуханні справи, зобов’язавши представника ГПУ надати суду першу книгу І. Зварича («Суддя-комуніст») з метою її дослідження в засіданні.

Про дату наступного судового засідання та його перипетії буде додатково повідомлено на нашому сайті.

Переглядів: 686 | Додав: BANDZJO | Теги: суддя-комуніст, Зварич, Пшонка, Кузьмін, Медведько, суддя-націоналіст