Статті І.Зварича

Форма входу

Головна » 2015 » April » 21 » Суд зобов'язав порушити кримінальну справу проти керівництва Менської виправної колонії № 91
15:32
Суд зобов'язав порушити кримінальну справу проти керівництва Менської виправної колонії № 91

Вчора (20 квітня 2015 року) Менський районний суд зобов'язав прокуратуру порушити кримінальну справу (внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань) проти керівництва Менської виправної колонії № 91 (начальника колонії, його заступників і т.д.) у зв'язку з їх небажанням розглядати заяву І.Зварича про надання дозволу на проживання в населеному пункту, де знаходиться виправна колонія.

Таку заяву І.Зварич подав ще у жовтні 2014 року. Проте, адміністрація колонії так і не спромоглась за пів-року розглянути її і дати відповідь. Хоч по закону ("Про звернення громадян") була зобов'язана це зробити протягом одного місяця з моменту отримання заяви!

Право І.Зварича на проживання в населеному пункту, де знаходиться виправна колонія, передбачено статтею 99 Кримінально-виконавчого кодексу України.

 

"Стаття 99 КВК України. Тримання засуджених до позбавлення волі в дільниці соціальної реабілітації

2. У дільниці соціальної реабілітації засуджені:

після відбуття шести місяців покарання в дільниці в разі відсутності порушень режиму відбування покарання, наявності житлових умов з дозволу адміністрації колонії можуть проживати в межах населеного пункту, де розташована колонія, із своїми сім'ями, придбавати відповідно до чинного законодавства жилий будинок і заводити особисте господарство."

Переглядів: 854 | Додав: BANDZJO